Svatební proměny 2016

V sobotu 12. Března Vás Carmen Amor ohromil krásou posledních módních trendů, svatebních proměn a módní přehlídkou, kterou vkusně doplnily svatební kytice z dílny našich profesionálních floristů a to vše v prostorách Nákupního Centra Královo Pole.

Představení svatebních trendů 2016

V prvním bloku byly představeny současné svatební trendy, a to jak v odívání, líčení, česání tak i v květinách. Všechny tyto trendy spojují jednoduché rafinované křivky a tvary krajek, tylu a jemného zdobení s důrazem na detail a vůni květin. Letošní trendy zastupují pivoňky, luční květy a nestárnoucí růže, které se dají kombinovat i do míchaných svatebních kytic.

Přehlídka šatů | Carmen Amor  Přehlídka svatebních šatů a kytic | Carmen amor  Přehlídka svatebních šatů a kytic | carmen amor

Přehlídka šatů

Druhý blok patřil přehlídce svatebních šatů módní návrhářky Marie Zelené, která obléká i české celebrity a je autorkou šatů pro finalistky celé řady soutěží krásy, včetně České Miss, Super Miss či Miss Brno a Brno Girl. Patřil také přehlídce společenských šatů pro svatební matky a volnočasové oděvy od známé módní značky Volansky Fashion. Nedílnou součástí celé přehlídky byla společenská kolekce šatů značky Draps, která je spíše známá sportovním odíváním. Návštěvníci byli ohromeni dokonalým souladem předváděných modelů. Patřičnou eleganci jednotlivým šatům dodaly exkluzivní svatební kytice právě z dílny Carmen Amor.

Nalíčíme Vás, učešeme Vás a postaráme se Vám o styling

V průběhu celé akce probíhaly vedle pódia stylistické proměny účesů a líčení a s tím spojené poradenství v oblasti svatebního stylingu nejen pro ženy ale i pro muže.

Za Carmen Amor věříme, že dokážeme nevěstám a svatebčanům poradit v jakékoliv svatební záležitosti, proto nás prosím kontaktujte, ať už máte přání skromná či extravagantní. Každá svatba je výzvou i pro Nás. Rádi plníme Vaše sny.

Váš tým Carmen Amor.

Kulatá růžová svatební kytice z růží | Carmen amor

Podívejte se na video ze svatebních proměn s Carmen Amor.