Svatební kytice z knoflíků a dřevěná dekorace aneb hravě k oltáři

Rádi se vracíte do dětství, kdy jste měli spoustu báječných nápadů plných fantazie? Třeba, že jste si z pampelišky vyrobili prstýnek a hráli si s vaší dětskou láskou na novomanžele? V současné době svatby odbíhají od tradic k hravým nápadům, které vás vtáhnou do světa fantazie a bezprostřednosti. Taková svatební kytice z papíru, knoflíků, nebo látky a dřevěný podnos pod prstýnky dokonale oživí svatební den.

Každý chce mít svatbu dokonalou, originální a nezapomenutelnou. Lidé dnes touží po nevšednosti a vrací se k přírodě. Bohémské krajkové šaty zdobí jemně nalíčené nevěsty s rozpuštěnými vlasy a věnečkem na hlavě. Svatebním doplňkům a výzdobě se meze nekladou. Kreativitu spatříme v každém detailu čím dál častější netradiční svatby, která se stává inspirací pro další páry. Inspirace se k nám většinou dostává ze zahraničí pomocí nejrůznějších svatebních portálů plných inspirativních fotografií. Poslední roky se u nás prosazují trendy v použitých materiálech, tématických svatbách, nebo také fotografických kompozicích.

Hravá kreativita se čím dál více projevuje ve svatebních doplňcích. Dnes se nevěsty již nedrží zkrátka, protože by měly. Naopak vědí, že při přípravách svatby neexistují žádná omezení. Proč si třeba nevyrobit kytici? Svatební kytice odráží osobnost nevěsty, a proto je výběr důležitou, intimní záležitostí. Hitem se staly kytice z papíru, broží, knoflíků, látek a jiných materiálů. Krásné na tom je to, že můžete volit vysněnou barevnost, nejrůznější kombinace a vše bude přesně podle vašich představ. Jen je potřeba dobře znát svého partnera, protože fobie z knoflíků by mohla zapříčinit ženicha na útěku.

svatebni-kytice-z-knofliku1  svatebni-kytice-z-knofliku2 svatebni-kytice-z-knofliku3

Stále moderní jsou nepochybně i živé svatební kytice. Trend spočívá v jednoduchosti a eleganci. Oblibu si získaly jednoduché kulaté kytice tvořené pár druhy květin v barvách svatby. Na venkovních svatbách se čím dál častěji setkáváme s krásnou luční kyticí, která je symbolem přirozenosti, něžnosti a volnosti. A jelikož příští svatební sezóna má být ve více extravagantním stylu, sáhněte třeba po převislé kytici, která odhalí vaši odvážnou duši a vynikne svou hravostí.

Chcete-li mít originální svatbu, mějte ji v nějakém stylu. Trendem jsou nyní country a folklorní svatby vyzdobené nejrůznějšími přírodními dekoracemi. Na stolech nesmí chybět dřevěné pláty pod svíčkou, vázou či dortem. Dřevěný plát můžeme čím dál častěji vidět jako podnos pod prstýnky namísto obvyklých saténových polštářků. A proč si rovnou do dřeva něco nevypálit? A jelikož se jedná o přírodní svatby, pořádají se venku za každého počasí. Oblibou jsou svatby na louce, v lese, nebo třeba u stodoly. Ne jednou vás překvapí bosá nevěsta.

svatebni-kytice-z-knofliku4

Originální svatba potřebuje originální vzhled. Výběr svatebních šatů trvá často velmi dlouho. Která nevěsta by nechtěla oslnit ženicha a svatebčany při příchodu k oltáři. V módě jsou stále krajky a pomalu s nimi přichází i extravagance, která se předpokládá ve větším měřítku v příští svatební sezóně 2017. Krajku si nevěsty oblíbily nejen u šatů, ale i u bot, pokud tedy nejdou bosy. Trendy jsou také jednoduché splývavé šaty z toho nejjemnějšího šifonu, které nevěsty rády doplní zajímavým netradičním doplňkem. A ženichové? Není výjimkou vidět ženicha v kraťasech s kšandami, motýlkem a retro lakýrkách.

Tradice se stávají minulostí. Hravé nápady nejsou již pouze sněním, nýbrž denodenním chlebem příprav dnešních svateb. A pokud chcete mít na svatbu fakt nezapomenutelnou vzpomínku, buďte originální, buďte kreativní, buďte IN. A pokud kreativní nejste, nechejte si poradit. Bude to stát za to.