Carmen Flora

Carmen Flora je značkou společnosti Carmen Team, s.r.o.

Společnost byla založena roku 2001, od té doby působí na trhu s květinami. V současné době nás naleznete na dvou pobočkách

Carmen Flora v NC Královo Pole
Cimburkova 4, 612 00 Brno
Telefon: +420 721 518 726
email: obchod@carmen-flora.cz

Zde naleznete prodejnu květin a dekorací.

Carmen Flora - showroom
Koperníkova 3, 615 00 Brno
Telefon: +420 725 866 995
Email: mechy@carmen-flora.cz

Na této pobočce naleznete showroom s mechovými obrazy a výukovou mistnost pro školení.


Historie společnosti

Historie společnosti

Květina pro PRETTY WOMAN Omamná vůně, nadpozemské barvy a neuvěřitelná variabilita tvarů – to jsou květiny. Dostane-li je do rukou šikovný florista, stávají se z nich umělecká díla. Ivana Holubová, majitelka květinářství Carmen Flora, si před dvaceti lety splnila svůj sen a dnes stojí v čele jednoho z nejúspěšnějších květinářství v České republice.


Jak vybrat kytici?

Jak vybrat kytici?

Podívejte se na rady a význam květin nebo barev, které Vám mohou při rozhodování pomoci. Postrádáte některou kytici v našem obchodě? Napište nám jakou a my ji pro Vás rádi doplníme. Samozřejmě Vám také rádi poradíme osobně, telefonicky či přes email.

logo-upgates (ai, 186.4 kB)
logo-upgates (pdf, 226.2 kB)

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jak vybrat vhodnou kytici?

Jak vybrat vhodnou kytici?

Podívejte se na význam květin nebo význam barev, které Vám mohou při rozhodování pomoci. Doporučujeme také rady, jak správně vybrat vhodnou kytici. Postrádáte některou kytici v našem obchodě? Napište nám jakou a my ji pro Vás rádi doplníme. Samozřejmě Vám také rádi poradíme osobně, telefonicky či přes email.

Diskuse